You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Pixie

YazarMesaj
Pixie Corpse Paula
Constance Billard I.Sınıf
Constance Billard I.Sınıf

Şöhret

MesajKonu: Pixie   C.tesi Tem. 24, 2010 12:06 pm

* Pixie Corpse Paula
* Leighton Meester
* Alışverişe tapar , zengin asil bir aileden gelir , arkadaşı pek yoktur ama popülerliğiyle herkesin arkadaşıdır.
*Zengin , asil ve anlatılmaz popüler aile.Anne InnaMathns onu 3-4 yıl önce kaybetti.Babası vefat etti.
* Öğrenci.

||||
Jane'in Annesi trafik kazasında öldüğünden 1 yıl sonra Arkadası Angela ve Babası Jack ile bir ada bulup kendi
üzerlerine alıp soyadlarını vermek istiyordu . Ve basardılar !
Daes ADASI.
Angela duydunmu ?
Neyi Janny ?
Sesi sanki bir hırlama sesiydi Daes Adasında hiç böyle birsey duymamıstım su zamana kadar.
Haydi Jane , Jackie ileyken hiç duymadık tam 7 yıl boyunca , böyle diyip beni ürkütme (güler)
Tamam peki Ang , ben hindistan cevizi toplayacağım belki elbisede kullanırız .
Çok geç kalma jan ..

Jack uyanmıstı kızları görmeyince sasırmamıstı . Dısarıya gidip oltasını aldı ve kendi kendine:
Kızlara birsey olmaz sonucta 7 yıldır buradayız , ezberlemislerdir heryeri artık , balık tutayımda
onlara sürpriz yapayım.

Jane, çok sasırmıstı bir maymun görmüstü . Sasırması normal cünkü bu Adada bu ana kadar balıktan baska
hayvan görmemislerdi.Maymun sarmasıklarla atladı ve gitti , yani Jane böyle sandı ama aslında maymun Jane'nin
çantasına girmisti.Jane 4-5 tane hindistan cevizi aldı ve Angela'nın yanına gidecekti ki , bir hapsırma sesi !
Ürkmüstü ve :
Ang senmisin , sakanın sırası değil ortaya çıkarmısın ?

Sesin çantadan geldiğini anlamıstı . Cantayı açmaya kalktı ve açtı birden maymunu gördü maymun elini ağzına
alıp , sus hareketi yaptı.
Ve Maymun :
Merhaba , tatlım ..

Sen sen ... Jane çığlık attı !
Sen konusuyorsun , gercekmisin ? Aaaaww yoksa Jackie'nin yaptığı Robotlardan birimisin?
Hayır , hayır Ailem tarafından hiç sevilmiyordum , bende Ormanımdan kaçtım.Ve buradayım iste.

Oww ! Canıım adın ne ? Bizimle kalabilirsin , burası bizim DAES adamız. Tam 7 yıl önce buraya tasındık.(güler)
Adım Mons , gerçekten mi çok sevinirim daes , daes , daes !

Jane ile Mons , Angelanın yanına gittiler herseyi anlattılar.
Angela Mons'u çok sevmisti birazda ondan süphelenmisti doğrusu , bir maymun nasıl konusabilir ? Yoksa Joe'nun
islerinden birisimi , ya Daes Adasında hayla varsa ? içinden böyle konusmustu.
Jane , Mons ve Angela hindistan cevizinden bir futbol topu yapmıslardı , normal plastik top gibiydi.
Topun etrafını Hindistan cevizi yapraklarını sarıp , iple etrafını bağladılar ve 2-3 saat fulbol oynadılar.
Denize girdiler , yemek yaptılar , dolastılar.

Jack , Jackie neredesin ? Jane bağırıyordu , Mons'u anlatacaktı .
Jackten ses geldi : aaaaaaaaaa !

Jackieeee ! neredesin söylesene !
Denizdeyim Jan .
Ne arıyorsun orada çık oradan , yüzün , ellerin burusmus kac saattir oradasın ve neden bağırdın ?
Yengeç ısırdı , O maymun da neyin nesi ?
Sence Jack , o konusan bir maymun adı Mons , bizimle kalabilirmi ?
Hayır tabikide Jane.
Söylesene olta ile ne yapıyorsun ?
Balık tutmaya calısıyorum , asla bizimle kalamaz cevabım değismedi .
Balık tuttuğumuz yer kayalıkların ilerisi , burada balık olmaz Jackie dalgınlasmıssın ! Ve neden Mons kalamaaz ?
(İnce ses duyar Jack & Jane )
Lütfen jackkkkkkk ,,
Maymundu , evet Mons konusmustu , neyseki Jack'i ikna edebildim...

Gisela Müller
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: Pixie   C.tesi Tem. 24, 2010 12:35 pm

Pixie Corpse Paula, 1.Sınıf Constance Billard öğrencisi. Leighton Meester isimli ünlü kullanımdadır, başka bir ünlü seçip özel mesaj ile gönderiniz.

Nüfus kaydınız alınıyor...

Spoiler:

Pixie
1 sayfadaki 1 sayfası