You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Christine Laws

YazarMesaj
Christine Laws
Constance Billard I.Sınıf
Constance Billard I.Sınıf

Lakap : Cadı

Şöhret

MesajKonu: Christine Laws   C.tesi Tem. 24, 2010 3:54 pm

- Ad & Soyad : Christine Laws
- Kullanacağınız Ünlü (Özel ise iki adet ikon gösteriniz.) : Jessica Szorh
- Karakteristik özellikler (4-5 cümle ile) : Christine oldukça sevecen ve arkadaşcanlısı biridir. Kolay kolay sinirlenmez; ama sinirlendiği zaman da yatıştırmanız zor olur.
- Aile özgeçmişi (4-5 cümle ile) : Belirlenmedi.
- Öğrenci veya Yetişkin (Yetişkin ise olmak istediği meslek) : Öğrenci

- Örnek Rol oyunu :

Ahh lanet olsun! Şu paparazzilerden nefret ediyorum. Daha kapıdan adımımı atar atmaz flaşlar patlamaya başlıyor. Mesleğimi seviyorum; ama sırf bu yüzden bir çok kez modelliğimi bırakmaya yeltendim.

Bir de şu olur olmadık sevgili haberleri yok mu.. En yakın arkadaşımla bizi yanyana gördülermi, ertesi gün tüm gazetelerde sevgili olduğumuzu yazıyorlar. Hiç düşünmüyolar benim de kendime ait ÖZEL bir hayatımın olabileceğini.

Her neyse ben bu duygular içerisindeyken telefonumun sesiyle kendime geldim. Gossip Girl'den gelen bir haber olmalıydı. O da ne! Bir parti mi var! Evet evet, queen B "Geleneksel Hoşgeldiniz" partisine beni de davet etmiş. Aynı okuldayız ama sadece bir kez konuştuk. O da konuşmadan sayılmazdı tabiki. Neden mi bu kadar şaşırdım? Çünkü söz konusu Blair Waldorf. Okuldaki herkesi partisine davet etmez. Bu partiye davet edildiğime göre ünüm yavaş yavaş artıyor sanırım.

queen B, partilerinde herkesi en şık haliyle görmekten hoşlanıyor. Onu hayal kırıklığına uğratamam. Bunun için hemen alışverişe çıkmalıyım. Size daha fazlasını anlatmak isterdim ama o partide çok güzel olmam gerektiğini sizler de biliyorsunuz. (:
Gisela Müller
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: Christine Laws   C.tesi Tem. 24, 2010 4:01 pm

Christine Laws, Jessica Szorh isimli ünlüyü kullanmakta ve o, 1.Sınıf Constance Billard öğrencisi.

Nüfus kaydınız alınıyor...

Spoiler:

Christine Laws
1 sayfadaki 1 sayfası