You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Serena Caroline Lerman

YazarMesaj
Serena Anastacia Crush
Constance Billard I.Sınıf
Constance Billard I.Sınıf

Lakap : Peri

Şöhret

MesajKonu: Serena Caroline Lerman   Paz Tem. 25, 2010 11:54 am

-Ad&Soyad : Serena Caroline Lerman
-Kullanacağınız Ünlü : Alexandra Daddario
-Karakteristik Özellikler (4-5 cümle ile) : Sıcakkanlı ve seeven olan Serena, alışveriş koliktir. Moda delisidir. Bu yüzden moda tasarımcısı olmak istiyordur. Arkadaşlarına çok bağlıdır bazen aşırı kıskanç olabilmektedir.
-Aile Özgeçmişi (4-5 cümle le) : Zengin ve soylu bir aileden gelen Serena Caroline Lerman'nın ailesi oldukça havalıdır.
-Öğrenci veya Yetişkin : Öğrenci
- Örnek Rol oyunu :
Bir dakika yani, bu da ne böyle? Babamın lanet olası mesleği yüzünden taşındığım bu koskaca havalı şehir... Evet tamam biliyorum oldukça zengin ve soylu bir aileden geliyorum. Ama bu kadar gezmek insanı yormuyor değil hani... Biricik köpeğim Pati'yi de alıp doğru odama çıktım.

Bu havalı şehir hakkında araştırma yaparken kimi gördüm dersiniz? Gossip Girl! Bingo! Evet, bu site harika... Sanırım buradan bol bol arkadaş edinebileceğim. Ayrıca okulumuda çok merak ediyorum.

Acaba şu queen B beni meşhur partisine çağırır mı dersiniz? Merakla bekliyorum. Şimdiden alışverişe çıkacağım! Biliyorsunuz ki ben mükemmel bir stilistim, partilere gidersem kesinlikle dikkat çekeceğimi biliyorum!
Symphony Calista Boleyn
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: Serena Caroline Lerman   Paz Tem. 25, 2010 12:30 pm

Serena Caroline Lerman, Alexandra Daddario adlı ünlüyü kullanıyor ve Constance Billard I. sınıf öğrencisi

Nüfusa işleniyor...

Spoiler:

Serena Caroline Lerman
1 sayfadaki 1 sayfası