You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Esin Claire Crawford

YazarMesaj
Esin Claire Crawford
Constance Billard I.Sınıf
Constance Billard I.Sınıf

Şöhret

MesajKonu: Esin Claire Crawford   Ptsi Tem. 26, 2010 4:00 pm

Ad&Soyad:Esin Claire Crawford
Kullanacağınız Ünlü:Ashley Tisdale
Karakteristik Özellikler (4-5 cümle ile):Arkadaş canlısı,havalı fakat sevecen ve sıcakkanlı.Sevdiği insanları başkalarından kıskanan ve tam bir uyum delisidir.Takıları ve queen B taçları olmadan asla dışarıya çıkmaz.Her zaman güleryüzlü ve sempatiktir.
Aile Özgeçmişi(4-5 cümle ile):Crawford ailesinin biricik kızıdır.Zengin soylu ve havalı bir ailedir.Serena Caroline Lerman'ın kuzenidir.
Öğrenci veya Yetişkin: Öğrenci
Örnek Rol Oyunu:

Ve işte beklediğim balo...Queen B yılın en mükemmel ve ihtişamlı partisini yapıyor.Tüm gardrobumu deşip çoktan ayarlamış olduğum kıyafetimi çıkardım.Queen B'nin beni bu partiye davet etmesini dört gözle bekliyorum.Yıllardır onun tüm haberlerini takip ettim sırf onun gibi mükemmel olmaya çabaladım.Ve belki de şimdi tüm çabalarım sonuç bulacak.Neyse şimdilik biraz mola veriyorum bu işe çünkü şu anda daha güzel işlerim var.

Sevgili biricik kuzenim bugün şehrime geliyor.Hemde temelli.Ben de birazdan onu karşılamaya gideceğim.Hemen onun bana aldığı en güzel kıyafeti giydim.Ve babamın bana doğumgünüm için hesiye ettiği arabaya bindim.Ve tabiki kapıyı şoförüm açtı.Bu mükemmel şehir beni hergün kendine yeniden bağlamayı başarıyor.Bu ihtişam başka bir şehirde yoktur herhalde.Ve bu ritim.Rüzgarın bile burada bi ritmi var.

Beni bu şehire bağalayan başka bir etken de işte tam şimdi önünden geçiyoruz.Hayallerimi süsleyen o çocuk.Adını bile bilmediğim halde ona bağlıyım.Kesin sevgilisi vardır ama ben onun sayesinde buralardayım.O bilmese de.

Artık Serena'm da geldi.Herşey işte şimdi başlıyor.
Gisela Müller
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: Esin Claire Crawford   Ptsi Tem. 26, 2010 4:02 pm

Esin Claire Crawford, Ashley Tisdale isimli ünlüyü kullanmakta ve o, 1.sınıf Constance Billard öğrencisi.

Nüfus kaydınız alınıyor...

Spoiler:

Esin Claire Crawford
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlklere İmza Atan Türk Kadınları