You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

~ Dylan Drop Wilcox*

YazarMesaj
Dylan Drop Wilcox
Constance Billard III.Sınıf
Constance Billard III.Sınıf

Lakap : LadyD. -D.

Şöhret

MesajKonu: ~ Dylan Drop Wilcox*   Salı Tem. 27, 2010 9:51 am

- Ad & Soyad : Dylan Drop Wilcox

- Kullanacağınız Ünlü : Mary Kate Olsen

- Karakteristik özellikler : İyilik yapmayı pek sevmez çıkarları için iyilik yapmayı göz önünde bulundurur sadece.Dengesiz tavırları "ben burdayım" mesajı verir etrafındaki insanlara.Kimselere güvenmez.
Umursamaz ve züppe tavırlarıyla herkesi zıvanadan çıkaran biri o.Aslında ona kızmamak lazım melek rolünü en iyi şekilde oynayıp Oscar'a bile aday olabilecekken etrafındakilerin etkisiyle şeytanın dublörüne dönüştürüldü.

- Aile özgeçmişi : Annesiyle babası ayrı.Annesi bir alkolik olduğu için babası onu terketti ve Dylan'ıda ona göstermemekle kararlı.Dylan babasının katı kurallarından her zaman sıkılır.Ünlü bir iş adamı ve bir o kadarda zengin olmayı başarabilen babasının nasıl bu kadar iyi duruma geldiğini hiçbir zaman çözememektedir.

- Öğrenci veya Yetişkin :Öğrenci

- Örnek Rol oyunu:

"Cezalısın,Ce-za-lı." Dylan'ın bu aralar babasından duyduğu tek kelimeydi bu.

Yine bir cumartesi akşamıydı ve her zamanki gibi yine cezalıydı.Bu durumdan oldukça sıkılmışsada babasının katı kurallarından oluşan duvardan bir türlü geçemiyordu.Sessizce odasına çekilmiş yeni bir şeyler var mı diye internet sayfalarıyla dolan ekrana gözlerini kilitlemişti.Gossip Girl'de de uzun zamandır onun hakkında en ufak bir dedikodu yayımlanmamıştı ve bu gidişlede yayınmlanmayacaktı.Sandalyeyi hafifçe itti ve yerinden hızlıca kalktı.Omuzundan aşağıya düşen saçlarını elleriyle hızlıca geriye itti,sıkıldığında her zaman yapardı bunu adeta bir tik oluşmuştu.Sonunda kendini yatağında buldu.Şimdi yapacağı tek şey uyumaktı aslında sürekli yaptığı bir şey daha vardı;hizmetçilere bağırmak gibi,ama bugün onu fazlasıyla yapmıştı.

Tam uyku onun bedenini ele geçirmiş yavaş yavaş başka diyarlara götürmeye başlamışken aniden telefonundan çıkan o tis mesaj sesinle o diyarlara gidemeden geri gelmişti.Telefonunu elleriyle kavrayıp havaya kaldırdı,gözlerini ovuşturup mesajı okumaya başladı,gelen mesaj en yakın arkadaşlarından biri olan Sisilya'dandı.

"Merhaba D. şu yeni mekanımıza gelmeni bekliyorum.Görmen gereken birşey var! "

Gözlerini sağa çevirip saate baktı saat oldukça geçti ve en önemliside cezaylıydı ama o buna aldırış etmeyecekti.Hızlıca yerinden kalktı ve babasının Paris'ten aldığı hiç giymediği kıyafeti üzerine geçirdi.Bu durumda kıyafet konusunu pek düşünmemeliydi arkadaşı besbelli kötü bir durumdaydı ama umursamaz tavrına bürünüp aynanın karşısına geçti biraz rimel ve biraz parlatıcı..

Ayakkabılarını eline almış yavaşça odasının kapısını açmıştı.Hizmetçilerden biri onu görüp nereye anlamında telaşla başını salladı,Dylan gülümsedi ve sus işareti yaptı daha sonrada fısıltıyla "Babama uyuduğumu ve çok yorgun olduğumu söylersin.Rahatsız edilmek istemiyorum ona göre davran işte" hizmetçi bu sefer onaylarcasına başını sallamıştı.Arabaya binemezdi babası hemen anlardı.Hemen evin önünden geçen taksiyi çevirdi ve arabaya atlayıp adama gideceği yeri söyledi.
New York her zamanki gibi ışıltılıydı.Dylan camdan dışarıyı izledi şehir gözüne hiç bu kadar güzel görülmemişti belki de ev hapsi cezası yüzündendi.Şehrin harikalığı işlenmişti gözlerine,özgürlüğünün tadını hissetmişti ruhunda.Şoför birden keskin bakışlarını aynadan Dylan'a dikti ve arabayı durdurdu,Dylan parayı ödemek için elini çantasına attı ve o sırada adama küçümsercesine söylendi "Aa ne çabuk geldik? " adamın ona ters ters bakışlarından sonra bakışları kadar ters bir cevap gelmişti "Gelmesek durmazdım öyle değil mi?" Dylan hemen bu muzip adamın parasını verip taksiden kurtulmak istiyordu ama cüzdanı çantasında yoktu adama dönüp "Bi saniye lütfen telefon görüşmesi yapmam gerek" adam onaylarcasına aynadan ona bakarak başını salladı.Sisilyayı aradı ve ona durumu izah etti.Sisilya barın kapısında belirdi ve topuklarını yere hızlıca vura vura taksinin yanında belirdi sarı saçlarını yukardan özensizce toplamış pembemsi bir kurdeleylede şekil vermeye çalışmıştı.Kurdelesinin rengiyle rujunun ve ayakkabısının rengi aynıydı.Sisilya adamın ücretini fazlasıyla ödedi ve Dylanla barın kapısına doğru ilerlediler.İçeriden yankılanan müzik ona hiç yabancı gelmiyordu.Bu çalan parça Timbaland'in Apologize şarkısıydı eski sevgilisiyle ilk dans ettiği ve onların şarkısı kabul edilen şarkıydı.Dylan gözlerinin nemlendiğini hissetti iç çekti ve kapdıdan içeri girdi.Sisilya mırıldanırcasına "Üzgünüm D. gerçekten böyle olmasını istemezdim! " diye söylendi aniden gözlerini karşı tarafa sürükledi.Dylan onun dediğinden birşey anlamamıştı neden böyle birşey söylemişti diye düşünmeye koyulmuşken gözlerini onun baktığı yere çevirdi ve gördüğü şey karşısında şoke oldu.Gözünden ansızın akan yaşı gören Sisilya yapmacıkça sözüne devam etti "Üzgün olduğumu söyledim sana bence Nancy'nin bir suçu yok Luke'a bak nasıl öpüyor onu" Dylan gözlerini nefretle Sisilya'ya çevirdi Sisilya ise bakışlarına aldırış etmeden devam etti "Sana derslerine adapte olacağını,aşk hayatına ara vermek istediğini söyleyip ayrılmıştı.. " bir an susup tekrar devam etti "oysa sen onu kendinden bile fazla severken" son sözünü söylerken gözlerini kıstı ve daha bir vurgulu tonla söyledi "bakireliğini bile paylaşıcaktın onunla D. ama baksana dersine iyi odaklanmış öpüşme sanatı diye bir ders olsa sınavından A* alırdı eminim"
Dylan derin bir nefes aldı ve arkasına dönüp hızlıca koşturdu.Sisilya arkasından alay edercesine el sallayıp fısıldadı "Hoşçakal masumluk abidesi."
Sisilya yavaş ve seksi adımlarla Nancy'ye doğru yürüdü.Nancy onu görmemezlikten gelerek Luke'u öpmeye devam etti.Sisilya dudaklarını tiksintiyle büzerek "Kesermisiniz! " dedi.Nancy ise kahkaha patlattı "O küçük Sür.." boğazını temizledi ve o kelimeyi kullanmamak için kendini zor tutup devam etti "..bizi gördü mü?" Sisilya başını salladı ve gözlerini Luke'a dikti.Luke ise şaşkın bakışlarını ikisinin üzerinde gidip gelmekteydi elini Nancy'nin bacaklarından hızlıca çekip bağırırcasına söze başladı "Neler dönüyor.Hiç birşey anlamıyorum?! " Nancy onun sözlerine masum tavrı takınıp gülümsedi "Dylan senin nasıl biri olduğunu anladı ve benim ondan daha üstün olduğumu bir kez daha ve bir çok kez daha anlayacak.Bu işi yatağa taşımayacağız tatlım Dylan'nın çıktığı kapıdan çık derim muhtemelen dışarıda gözyaşlarına boğulmuştur onu öyle görmek sana iyi gelebilir".Bir an sessizlik ortama hakim oldu ve Luke bu sessizliği bozdu;küfredercesine Nancy'e söylendi "Sen kendini ne sanıyorsun?! Dylan gibi olamassın sen o senin gibi değil" Nancy bacağını kaldırıp öteki bacağının üstüne koydu ve devam etti. "Ona gitmek istiyor musun? " Luke,Nancy'nin kulağına eğildi ve sertçe cevap verdi "Evet! O bunu haketmedi. "
Luke hızlıca bulunduğu ortamdan uzaklaştı dışarı çıktı ve gözleri Dylan'ı aradı ve çok geçmeden onu çöp bidonunun iki üç adım ötesinde yere çökmüş ağlarken gördü yanına koştu ve isteksizce söze başladı "Dylan ben üzgünüm.Yani sen ve ben eskisi gibi değiliz.Seni seviyorum demek isterdim,ama ilişkimizi hiç bi zaman bir üst düzeye çıkaramadık" Dylan yerden hızlıca kalkıp Luke'un dudak izli yanağına hızlı ve bir o kadarda sert bir tokat yapıştırdı,gülümsedi ve gözyaşlarının yüzünü hafifçe boyamasının ardından yanıt verdi "Şimdi bir üst düzeye taşıdık sevgilim. " Luke elini yanağına götürüp ovuşturdu ve uzaktan görülmeyen birinin elindeki telefonun flaşının patlamasıyla,olay yeri sakinleri farkında olmadan bulundukları yerlerini terkettiler;zıt yönlere,zıt duygularla..
Gisela Müller
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: ~ Dylan Drop Wilcox*   Salı Tem. 27, 2010 11:43 am

Dylan Drop Wilcox, Mary Kate Olsen isimli ünlüyü kullanmakta ve o, 3.Sınıf Constance Billard öğrencisi.

Nüfus kaydınız alınıyor...

Spoiler:

~ Dylan Drop Wilcox*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dylan Sprouse ve Cole Sprouse
» Drop Listesi