You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

~ J. Rachel

YazarMesaj
J. Rachel Carler
Constance Billard II.Sınıf
Constance Billard II.Sınıf

Lakap : Jr. ~ Jas.

Şöhret

MesajKonu: ~ J. Rachel   Salı Tem. 27, 2010 8:36 pm

~ Ad & Soyad: Jasmine Rachel Carler
~ Kullanacağınız Ünlü: Emilie de Ravin
~ Karakteristik özellikler:
*Dost görünümlü düşman
*Tanımadığı insanlarla konuşmaktan hoşlanmayan
*Soğukkanlı
*Sakin görünümlü
*Umursamaz
*Duygusuz
*İki yüzlü
*Başkalarının sırlarını tutmayan
*Mükemmelliyetçi
*Resim çizme konusunda yetenekli, biridir.
~ Aile özgeçmişi: Birlikte yaşadığı babasının gerçek babası olmadığını altı yaşında öğrenmiştir. Annesinin aileden gelen zenginliği olmasına rağmen ünlü bir moda tasarımcısı, üvey babası ise başarılı bir yönetmen. Biyolojik babasının kim olduğunu hiç öğrenememiştir. Üvey yada öz hiç kardeşi yoktur. Ailesini pek sevdiği söylenemez.
~ Öğrenci veya Yetişkin: Öğrenci
~ Örnek Rol oyunu: Akşam esintileri eserken etrafta küçük bir sessizlik vardı. Sessizlik derken New York’un en sessiz hâlini bilirsiniz; karşıdan karşıya geçen insanlar, sokak lambalarının ışıldaması, lüks arabalar ve arada sesiyle rahatsız eden ambulanslar. Bir de şu sessizliği unutmamak gerek NewYoung barının çatı katında mavi gözlerini asansöre diken masum rolündeki kızın sessizliği. Acaba bu sefer neyin peşindeydi?

Yaklaşık bir dakika sonra Rachel elini uzun ceketinin cebine attı. Telefonunu çıkarttı, göndermeye kararlıydı artık daha fazla düşünmeyecekti. Nasıl olsa bunu o göndermese başka biri gönderecektir düşüncesini taşıyordu. Göndermeyi onayladı. Ve evet, gönderildi.
Daha sonra asansör aşağı kattan yavaşça zirveye ulaşıyordu. Rachel şeytani gülümsemesiyle “İşte başlıyoruz” dedi.

Asansör kapısını sessizce biri açtı ve asansörden gelen ışık ortamı büyük bir ölçüde aydınlatmıştı. Gelen Rachel’in arkadaşıydı Angelica. Kız kapıyı kapadı ve ortam eski hâline geri döndü. Angelica Rachel’in yanına yavaşca yaklaşarak “Benden ne istiyorsun JR?” diye sordu. Rachel önce Angelica’yı süzdü. Üstündeki şık elbiseye bakılırsa ufak bir partisini Rachel için bölmüştü. Rachel uzun süre bakındı ve cevap vermeyince Angelica “Benimle dalga mı geçiyorsun JR?” diye sitemde bulundu. Rachel gözlerini yavaşça Angelica’ya dikerek “Belki” dedi. Ardından Angelica gözlerini devirerek “Ah. Hadi ama yapma söyleyeceğini söyle. Çok vaktim yok!” dedi. Rachel bütün soğukkanlılığıyla “Sevgilimle işi pişirdiğini biliyorum. Neyse ki tek bildiğim bu değil” dedi. Angelica cevap vermeden donakaldı. Rachel devam etti “Sevgilimin peşini bırakacak mısın yoksa zor yolu mu tercih edeceksin?” Angelica gözlerini başka bir tarafa çevirerek “Ondan hoşlandığımı bile bile onunla nasıl çıktın anlamıyorum. Böyle bir şey olamaz. Peşine düştüğüm yok biz birbirimize aidiz” dedi. Rachel ciddiyetini bozmadan kocaman cebine elini bir kez daha attı. Küçük şeffaf bir poşet, acaba içindeki beyaz şeyde neydi? Yoksa! Angelica şoke olmuştu bunu belli etmemek için anlamamış numarası yapıyordu. Rachel “Peşine düştüğün ve birbirinize ait olduğun şey bu olmasın?” dedi dalga geçercesine. Angelica “Neden bahsediyorsun? Haberin yok mu ben uyuşturucuyu bırakalı yıllar oldu” diye söylendi. Rachel kendinden emin tavırlarıyla Angelica’ya küçümser bakışlarıyla “Imh. Kokusu da harikaymış” dedi. Angelica dayanamadı ve “Ver onu bana JR!” diye atıldı. Rachel geriye çekildi “Yok. Bu kadar kolay olamaz. Ya onu bırakırsın ya da bunu bırakırsın, seç birini tatlım” dedi. Angelica Rachel’e içinden söverek asansöre bindi. Rachel kıpırdamadı bile. Çünkü bunun olacağını biliyordu. O yüzden Angelica gelmeden uyuşturuculu resimlerini GG sitesine göndermişti…

Çok geçmeden Angelica’nın ünvanı duyuldu. Tabiî ki Rachel’in sevgilisinin kulağına da gitmişti. Bu sırada Angelica yalan haber olduğunu çevresindekilere kabul ettirmeye çalışıyordu. Ama boşuna, Rachel yapacağını yapmıştı Angelica’ya. Hem sevgilisini kazanmıştı hem de bu ufak oyunu…

Akşam esintileri yerini gecenin soğukluğuna bırakmıştı. Rachel’in sevgilisi Nick Rachel’den özür dilemek için Rachel ile NewYoung barında buluşmuşlardı. Rachel mutluydu bu kadar uğraşmıştı sonuçta. Planının başarıyla sonuçlanması her zaman kendisine olan güvenini arttırmıştı. Nick Rachel’e bir kadeh içki ısmarladıktan sonra özür dilemeye koyuldu. Rachel onu dinliyormuşçasına kafasını sallıyordu. Nick “Beni affedebilecek misin? Angelica senin yaptığını söyledi. Bu doğruysa beni kazanmak için bunları yapacağını bilmezdim” dedi. Rachel Nick’e yaklaştı dudağına ufacık bir öpücük kondurdu ve kulağına yaklaşarak “Affedilecek bir şey yok yakışıklı. Bunları senin için değil kendim için yaptım. Hoşça kal ahmak...” diye fısıldadı ve Nick’in Rachel’den duyduğu son ses Rachel’in topuklu ayakkabılarının sesi oldu...
Andreas Chamberlain
Fotoğrafçı&Manken
Fotoğrafçı&Manken

Şöhret

MesajKonu: Geri: ~ J. Rachel   Salı Tem. 27, 2010 9:43 pm

Jasmine Rachel Carler , Emilie De Ravin adlı modeli kullanıyor ve Constance Billard 2.Sınıf öğrencisi.

Kaydınız işleniyor

BALODA ANDREAS CHAMBERLAIN

Spoiler:

~ J. Rachel
1 sayfadaki 1 sayfası