You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

*Ceci

YazarMesaj
Cecilia Boudlaire
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi

Şöhret

MesajKonu: *Ceci   Cuma Tem. 30, 2010 7:40 pm

- Ad & Soyad: Cecilia Boudlaire
- Kullanacağınız Ünlü: Michelle Tranchtenberg.
- Karakteristik özellikler (4-5 cümle ile):
Enerjik ve neşeli bir yapım vardır. Tam bir Fransız'ım. Çok canlıyım. Arkadaş seçmem. Herkesle arkadaş olabilirim. Kimseden uzak durmayı sevmem. Kimseye kin beslemem. Kimsenin de bana kin beslemesini istemem. Herkesin beni sevmesini beklerim. Çünkü herkesi kendim gibi sanarım. Alçakgönüllü ve kafa dengiyimdir. Arkadaşlarımla macera yaşamayı severim. Yasakları delmeyi sever, derslerime de önem veririm. Ders çalışmayı sevmem ama derslerimde başarılıyımdır. Benim için arkadaşlık daha önemlidir. Arkadaş canlısı birisiyim. Arkadaşlarıma çok güvenir, herşeyi onlarla paylaşırım. Mantığıma fazla önem vermem. Duygularım daha ön plandadır. Arkadaşlarım için yapamayacağım şey yoktur. Arkadaşlarımı üzeni beni de üzmüş sayarım. Arkadaşlarım arasında "Haydi şuraya gidelim!" diyen kişi çoğunlukla ben olurum. Her eğlencenin başını ben çekerim. Güleryüzlüyümdür. Hayatı akışına bırakırım. Felsefem "Hayata bir kere geliyorsan dolu dolu yaşayacaksın arkadaş!"tır. Benim için mertlik cesarettir. Zaten benim maceralarına atılacak kişilerin de cesur olması gerekir. Zaman ve yer gözetmeksizin her şeyi yapabilirim. Çılgınım ve deli doluyum. Belki de beni sevmelerinin nedeni budur. İnsanların dikkatini çok çabuk dağıtıp konuyu kendimden uzaklaştırabilirim. Herkesi yatıştırabilirim. Duygularımı kontrol ederim. Aşk denen bir şeyin varlığına inanmam. Kızdığım zaman gerçekten beni kızdıran kişiye karşı Ölüm Meleği kadar acımasız davranabiliyorum ama özümde çok sevimli ve çok kafa dengi biriyim. Biriyle kavga etmem. Hep alttan alırım. Gerçek dostlukları kaybetmenin aptallık olduğunu düşünüyorum. Hayat bize sunulan en büyük fırsat. Bunu sonuna kadar kullanmamak aptallıktır, değil mi? Çünkü hayata bir daha gelme şansımız yok
- Aile özgeçmişi (4-5 cümle ile):
Sorunsuz ve uslu bir çocuktum. Annemi ve babamı hiçbir zaman üzmedim. Bana ne denilirse onu yapıyordum. Ayrıca çok da gariptim. Oyuncaklarımla veya arkadaşlarımla oynamazdım. Büyüklerle oturmayı ve belgeseller izlemeyi çok severdim. Hatta beş yaşımdayken bir grup aile üyesine mitoz bölünmeyi anlatmıştım. Fakat vicdansız annemin beni kameraya çekip 15 yaşıma gelinceye kadar gittiğimiz her aile toplantısında onu izleyip her defasında da hüngür hüngür ağlayacağını nereden bilebilirdim ki? Normal bir çocuğun yapacağı hareketleri yapmazdım. Herkes benim için büyümüş de küçülmüş derdi. Annem daha yedi yaşımdayken beni İngilizce konusunda eğitmeye başladı. Sadece isim sorup cevap veriyordum. Ama sonra İngilizce'mi çok geliştirdim. Fakat hâlâ "R" harflerini söyleyemiyorum. Olsun, yine de çok güzel İngilizce konuşuyorum. Sırf bunda değil, bir sürü yönde kendimi yetiştirdim. Her şey hakkında bir fikir sahibi olmak istiyordum. Çok kitap okuyordum. Gittiğim okulun en iyi öğrencilerinden biriydim.
- Öğrenci veya Yetişkin (Yetişkin ise olmak istediği meslek): Yetişkin. Kendime ait bir kafem var.
- Örnek Rol oyunu:

Spoiler:

Symphony Calista Boleyn
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: *Ceci   C.tesi Tem. 31, 2010 1:42 am

Cecilia Boudlaire, - kullanacağınız ünlüyü yeniden seçip bana pm ile belirtmeniz yeterlidir; çünkü sizden önce başvuru yapmış olan Aurelia Monica adlı kullanıcımız bu ünlüyü istemiştir - ve o kafe sahibi bir yetişkin. [serbest meslek]

Nüfusa işleniyor...

Spoiler:

*Ceci
1 sayfadaki 1 sayfası