You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Pavel Nicolai

YazarMesaj
Pavel Nicolai
Ressam
Ressam

Şöhret

MesajKonu: Pavel Nicolai   C.tesi Tem. 31, 2010 1:31 am

- Ad & Soyad: Pavel Nicolai
- Kullanacağınız Ünlü : Josh Hartnett
- Karakteristik özellikler : Uçuk hayata alışmış ve bir düzene ayak uyduramayan haşarı bir tiptir. Gözü karadır fakat, fazla kavgayı sevmez. Özgüvene ihtiyacı yoktur, onda yeterince var.
- Aile özgeçmişi : Rus bir iş adamının üvey oğlu olan Pavel, kısa zamanda kendisini cici babasına sevdirmeyi başarmış ve bütün mallara konmuştur. Fakat, ona göre bir hayat olmadığı için o kafasına göre bir meslek seçmiştir. Aslen ingilizdir ve içten içe annesine düşmandır. Bu düşmanlığını babasının parası için hiç bir zaman su yüzüne çıkartmaz.
- Öğrenci veya Yetişkin : Yetişkin. Ressam
- Örnek Rol oyunu.

17 Şubat 2008 / Pazar
Elf Kasabası
İlk Darbe;
Anlatan; Elroy Muflo / Kasabanın en güçlü Elfi.

Şafak vakti, herkes mutlu ve her zamanki gibi işinin başında. Bense, kehaneti öğrendiğimden beri yaptığım gibi oturmaktayım. Kararmaya başlayan hava tüylerimi ürpertiyordu ve içimde garip, unutulmuş bir duygu vardı. Eskiden kalma bir duyguydu, sanki beynimin en ücra köşesinde yer etmişti. Ama, ortaya çıkmaya korkuyordu; körelmişti çünkü... Bir anda ortalık kapkaranlık oldu, hislerim bu sefer kendisini daha net belli etmeye başlamıştı. Tehlike altındaydık! Hemen bulunduğum tepeden, hızla koşarak kasabanın merkezine indim ve savunmasız elfleri arka tarafa yönlendirmeye başlamıştım. Savaşçılar da, benim gibi hissedip yanımda bitmişlerdi. Gözlerinde uzun zamandır görmediğim o kırmızılık ortaya çıkmıştı. Hepsi aynı anda kılıçlarını çektiler ve ilerlemeye başladılar. Üzerlerine ise, savaşa giderken giydikleri; büyüyle yapılan eşsiz deri tabakayı geçirmişlerdi. Korkmadıkları her hallerinden belli olsa da endişeleniyordum. Bu tehlike her neredeyse çok yaklaşmıştı ve her yerdeydi. Bu yüzden diğer elfleri bizim yanımızda tutmuştum. Arkamda, büyük bir alan kaplamışlardı. Bir anda, ne olduğunu ilk başta anlayamadığım sesler belirmişti etrafta. Arkamdaki savunmasız elfleri, sesin geldiği yönün aksi istikâmetine yönlendirmiştim. Kılıcımı çektiğimde ise, üzerime gelen siyah nesneye sallamıştım. Öyle hızlı geliyordu ki, belirli bir şekli yoktu ve bende sadece refleks olarak hareket etmiştim. Kılıç, onunla buluştuğu anda yere yıkıldı ve anca o zaman bir vampir olduğu ortaya çıktı. Yere eğildikten sonra, onu incelemeye koyulmuştum. Uzun zamandır dostça yaşadığımız vampir ırkında, bir değişiklik arar gibiydim. Gördüğüm tek değişiklik ise, açık olan gözlerindeki o nefretten başka bir şey değildi...

Vampirin başında ne kadar durduğumu hatırlamıyorum. Fakat, kafamı kaldırdığım anda silahımın benden hızla çekildiğini farketmiştim. Artık silahsız ve tek başıma sayılırdım. Karşımdaki düşman ise yüzlerce, hatta binlerce vampirden oluşuyordu. Kaçmaya yeltenmeden, büyülü sözleri fısıldadım. Olduğum yerde yığılmıştım, düşman ise vakit kaybetmeden kasabayı ve kasabadakileri katletmeye başlamıştı. Kaçmaya çalışanları da farketmişlerdi...

Aynı akşamın son saatleri;
Kanlı Koy
Eve Dönüş
Anlatan; DonJuan H. Sveliné

Talan olmuş bir şehir, yüzlerce ölü beden... Bunca yıl dostça yaşadığımız, kardeş gibi gördüğümüz elflere bu kadar kolay saldırmak gerçekten trajik bir başlangıç olmuştu. Fakat bizi biz yapan yegâne şey; her zaman kendimiz, kendi ırkımız için en iyisi neyse onu yapmış olmamızdı. Ve, o kehaneti bulmamız gerekiyordu. Yüzlerce elf öldürmüştük ama, hiç biri kehanet hakkında tek bir kelime bile söylememişlerdi. Üstelik çoğu elf, bizim öldürmemizi beklemeyip kendi kendilerini öldürmüşlerdi. “Sence şimdi ne olacak Juan?” Sesin geldiği yere dönmemiştim bile, çünkü verebileceğim bir cevabım yoktu. Ne olacağı hakkında hiç bir fikrim de yoktu açıkçası.

Kafamı havaya kaldırdım ve olabildiğine doğu yönüne bakınmaya başladım. Çıkardığım sonuca göre, çok az vaktimiz kalmıştı. Güneş neredeyse bize düşmanlığını gösterecekti... Ateş tanrıçasına tapıp da, ateşten kaçmak... Ne kadar mantıklıydı bilmiyordum. Gerçi benim kimseye taptığım falanda yoktu da neyse. Yolun devamını, hava kararınca bitirecektik...
Symphony Calista Boleyn
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: Pavel Nicolai   C.tesi Tem. 31, 2010 1:47 am

Pavel Nicolai, Josh Hartnett adlı ünlüyü kullanıyor ve o bir ressam.

Nüfusa işleniyor...

Spoiler:

Pavel Nicolai
1 sayfadaki 1 sayfası