You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor...

YazarMesaj
Elizabeth Tiffany Meester
Constance Billard II.Sınıf
Constance Billard II.Sınıf

Lakap : Ang,Angel,Zo,Zoé diyolar genelde (:

Şöhret

MesajKonu: Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor...   C.tesi Tem. 31, 2010 10:41 pm

- Ad & Soyad= Angela Zoey Queen
- Kullanacağınız Ünlü (Özel ise iki adet ikon gösteriniz.) = scarlett johansson

- Karakteristik özellikler (4-5 cümle ile)=Akıllı, şirin, yardım sever, iyimser, geveze ve hırslı biriyim. İnsanları çabuk sever çabuk güvenirim hiç kimse bu huyumu sevmez çünkü en sonunda üzülen ben olurum.Herkese çabuk güvenip çabuk bağlanırım sonra ihanete uğrayınca çok sinirlenirim. Ama tabiki bu huyum işede yarıyor çünkü iyi birilerine bağlandığımda ne olursa olsun her zaman onun yanında olurum. Asla kimseye öğüt vermem çünkü ben, bana öğüt verilmesinden nefret ederim ve birilerininde bana öğüt vermesini istemem. Arkadaşlarımda öyle düşünür diye onlara öğüt vermem. Bazen çabuk parlarım hemen kızarım ama sonra sinirim geçtikten sonra haksızsam gidip özür dilerim. Aşırı derecede hırslıyımdır. Bir işi yapamazsam yapana kadar denerim.Saatlerce.. Asla diğer kızlar gibi sürtük olmak istemedim çünkü ben hayatım boyunca hep gerçek aşkı aramıştım.

- Aile özgeçmişi (4-5 cümle ile) = Varlıklı zengin bir aileden geliyorum. Ama asla o zengin züppeler gibi burnum havada ben her şeyi yaparım tarzında olmadım. Annem tanınır sanatçılardan babam ise ünlü bir iş adamıydı. Annem ve babam benim hep müzik dersi almamı müzisyen yada şarkıcı olmamı istediler. Ben ise kararsızdım. Ne olacağım konusunda hiç bir fikrim yoktu. İlkokuldayken annem ve babam beni özel okula göndermek istediler bense annemlere devlet okulunda okumak istediğimi söylediğimde biraz somurtmuşlardı. Benim neden böyle yaptığım hakkında konuşmuştuk Daha 8 yaşındaydım o zaman. Annemin sorusunun cevabını ise ' Anne ben diğer zengin şımarık çocuklar gibi olmak istemiyorum ! Ben sırf para için arkadaşlık yapmak istmeiyorum ! Devlet okulunda fakir çocuklar olabilir ama en azından onlar insanları para için kullanmıyorlar ! ' demiştim. Anneme bunu söylediğimde çok üzülmüştü ama söylediğimden pişman değildim... Çünkü hala aynı fikirdeyim. 12 yaşındayken ise evden kaçmayı denemiştim çünkü annemler benim güzellik yarışmasına katılmamı istemişlerdi. Tabiki
küçükler için... Gelecek için yatırım yapıyorlardı. Ama ben tanınmak
istemiyordum. Biliyordum çok saçmaydı kim katılmak istemezdi ki ? Ama
ben sosyete,zengin olmak istemiyordum... Neden zengin olarak dünyaya
gelmiştim ki sanki ?

İlkokuldayken çok popülerdim ama liseye geçtiğimde karekterim değişti ve eskisi kadar geveze ve konuşkan değilim. Önceden kendimi her yerde belli ediyordum. Şimdi ise... Sadece kendi halimdeyim...

- Öğrenci veya Yetişkin (Yetişkin ise olmak istediği meslek) = Öğrenci.
- Örnek Rol oyunu =
Spoiler:

Gisela Müller
Constance Billard IV.Sınıf, Admin
Constance Billard IV.Sınıf, Admin

Şöhret

MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor...   Paz Ağus. 01, 2010 12:41 am

Angela Zoey Queen, Scarlett Johannson isimli ünlüyü kullanmakta ve o, 2.Sınıf Constance Billard öğrencisi.

Nüfus kaydınız alınıyor...

Spoiler:

Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası